Forum - Społeczności Gamingowej Novasociety

Pełna wersja: Regulamin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Regulamin Dragon Kings
 
 
1. Władzę w gildii sprawuje loża dziewięciu smoków, w której w skład wchodzą Lider, Zastępcy Lidera i Oficerowie.  Lider posiada władzę absolutną, Zastępcy pełnią funkcję pomocników i kontrolerów Lidera natomiast Oficerowie zajmują się wyznaczonym zadaniami oraz  dowodzą grupami graczy przydzielonych do tych konkretnych zadań.
2. Loża podejmuje najważniejsze decyzje dotyczące gildii (zawieranie sojuszu z innymi gildiami itp.) i rozwiązuje poważne problemy (tylko poważne). Decyzje loży są ostateczne, a lider ma decydujący głos.
3. Rejestracja na forum nie jest wymagana, lecz należy wziąć pod uwagę, że zamieszczane będą na nim informacje/ogłoszenia dotyczące życia gildii.
4. Używanie ts'a jest obowiązkowe podczas wspólnych wypadów (dungi, raidy, PvP, siege, itp.). Podczas siege jeśli zajdzie taka potrzeba zostaną wyznaczone osoby, które będą miały możliwość mówienia, reszta zostanie wyciszona (dla zachowania dobrej komunikacji pomiędzy liderami grup).
5. Siege są obowiązkowe dla wszystkich osób online (osoby które nie mogą brać udziału w siege są zobowiązane  dać znać komuś z loży podając przybliżony powód zaistniałej sytuacji), 5min po zakończeniu walk będą odbywać się spotkania (podsumowanie oraz sprawy bieżące).  
6. Każdy gracz musi odbyć przynajmniej 3 treningi (max 20min) związane z walkami o zamki (po jednym z każdego regionu). Treningi będą odbywać się w terminie podanym przez lidera.
7. Jeśli masz zamiar zmienić gildię na gildię z którą mamy sojusz poinformuj nas o tym, w ten sposób unikniemy ewentualnych nieporozumień z sojusznikami.
8. Kultura osobista obowiązuje wszystkich gildiowiczów. Używanie wulgaryzmów na czacie gildyjnym jest całkowicie zabronione, a na ts'ie jest dopuszczalne w ograniczonej ilości. Wyjątkami od tej reguły są kanały na których odbywają się walki PvP, raidy lub siege.
9. Gracz będący offline powyżej 2 tygodni zostanie usunięty z gildii chyba, że zgłosi ten fakt na forum w odpowiednim temacie, podając przybliżony czas powrotu do gry. Każdy kto zostanie usunięty z powyższego powodu otrzyma wiadomość z informacją dlaczego został usunięty, że może wrócić do gildii oraz do kogo może się zgłosić o ponowne przyjęcie.
10. W gildii nie będą tolerowane osoby które w szczególności : 
-oszukują innych graczy,
-stosują exploity lub używają niedozwolonych programów (boty, hacki itp.),
-próbują wykorzystać gildię dla własnego zysku,
-nie potrafią się zachować na czatach ogólnych,
-przez swoje zachowanie powodują spięcia w gildii, 
-działają na niekorzyść gildii, sojuszu lub społeczności,
-nie integrują się z gildią (izolowanie się, brak udziału we wspólnych wypadach itp.)
Po potwierdzeniu zarzutów, bądź braku widocznej poprawy w zachowaniu poddanym upomnieniu takie osoby zostaną wyrzucone z gildii w trybie natychmiastowym, bez prawa powrotu.
11. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie i w zależności od sytuacji niektóre z zasad mogą zostać nagięte/złamane/złagodzone w ramach zdrowego rozsądku. 
12. (DODANO 30.11.2017) Od 01.12.2017 roku zostaje wprowadzona obowiązkowa miesięczna składka na gildię w wysokości 20000 IC. Składka nie obowiązuje ludzi, którzy dołączyli do gildii w danym miesiącu. Najprostszym sposobem uregulowania składki będzie wpłacenie jej liderowi lub vice przy odbieraniu nagród miesięcznych. Nie wywiązanie się z tego obowiązku grozi upomnieniem, po trzecim upomnieniu gracz zostanie wydalony z gildiiExclamation

 
 
Loża Dziewięciu Smoków:
Lider: Szybki Ben
Zastępcy: dReameR, MalaA, etat wolny

Oficerowie- Chairperson: Whetu, Megiru, SnowLilith, DeathRose, etat wolny
 
P.S. Jeśli ktoś chce się dostać do loży proszony jest o kontakt z liderem na tsie.