Forum - Społeczności Gamingowej Novasociety
Cs:go! ts3 dla wszystkich! - Wersja do druku

+- Forum - Społeczności Gamingowej Novasociety (http://forum.novasociety.com)
+-- Dział: Devils in the Detail [Counter-Strike: Global Offensive] (http://forum.novasociety.com/forumdisplay.php?fid=642)
+--- Dział: Dyskusja Ogólna [Devils in the Detail] (http://forum.novasociety.com/forumdisplay.php?fid=644)
+--- Wątek: Cs:go! ts3 dla wszystkich! (/showthread.php?tid=3614)Cs:go! ts3 dla wszystkich! - Sheitah - 08-03-2017

Sekcja Novasociety CS:GO otworzyła specjalne kanały na ts3Exclamation
Jeśli masz dosyć grania z ruskimi blyatami, randomami czy ogólnie szukasz kogoś do wspólnej gry, to trafiłeś idealnieExclamation Novasociety rozwiąże dla was te problemyExclamation Zapraszamy na nas ts3: TS3.novasociety.com.

Jak to działa? bardzo prostoExclamation
Wystarczy wejść na podany wyżej adres i odnaleźć sekcję CS:Go (prawie na samym dole). Tam zobaczycie poczekalnie na które można śmiało wchodzić. Są one podzielone na 4 podkanały, każdy ma swój zakres rang, aby ułatwić szukanie osób do teamu. Niżej zaś są kanały do gry, które mają ograniczenie do 5 osób, aby nie było przykrych sytuacji z "przeszkadzaniem". Jeśli zabraknie pokoi, wystarczy napisać do kogoś z administracji aby utworzył nowy kanał.

Masz swoją ekipę i szukasz kanału? Nie ma problemuExclamation Napisz odpowiedni temat TUTAJ na naszym forum i złap kogoś z administracji na tsie. Wymogiem zachowania kanału będzie aktualizacja daty co dwa tygodnie, abyśmy wiedzieli, że kanały są w użytku. Jeśli data nie będzie aktualna, kanał zostanie usunięty, aby nie robić zbędnego śmietnika. Gdy znów tu wrócicie i dalej będziecie chcieli kanał, napiszcie priva do kogoś kto jest online na tsie z administracji.

Administracja do kogo należy się zgłaszać lub zadawać pytania:
-Sheitah
-Maskotka
-Aaron

ZapraszamyExclamation
NovasocietyExclamation