• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie - Ezzaro14
1. Link do konta Path of Exile oraz gry w jakie grasz.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Ezzaro14
https://osu.ppy.sh/u/4527674

-Gry:

Path of Exile
OsuExclamation
League of Legends

2. Jakie jest Twoje doświadczenie w Path of Exile?

Dosyć małe. Zacząłem grać z tydzień temu, ale jestem pewien, że mó pobyt potrwa o wiele dłużej.

3. Grasz na lidze Sezon [SC] czy Sezon [HC]?

Sezon SC.

4. Jak masz na imię i ile masz lat?

Przemysław, 18.

5. Ile godzin w tygodniu masz zamiar spędzać w grze?

Dokładnie raczej nie określe, ale z pewnością ponad 15.

6. Obecność na Teamspeaku jest mile widziana.

Nie mam nic przeciw.

7. Czy jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grupy na Facebook'u naszej gildii?

Nie ma problemu.

8. Skąd dowiedziałeś/aś się o Nas?

Forum gildii.

9. Zaprezentuj się w kilku zdaniach. Napisz coś o sobie - Jaką jesteś osobą, opisz swój charakter, co lubisz, czym się interesujesz.  (ilość znaków nieograniczona):

Pomijając informacje powyżej, mieszkam w Irlandii. Studiuje informatyke, zainteresowań brak(stale zabijam czas na komputerze więc można to zaliczyć jako zainteresowanie). 179cm wzrostu, szare oczy. Coś mnie skusiło zagrać w PoE żeby wypróbować czy jednak jest to gra lepsza od Diablo 3 (po wyjściu expansion pack'a zawiodłem się na Blizzard, i zdecydowałem nie marnować kolejne 40 euro na niezbędny dodatek). Okazało się, że ta gra jest niesamowicie zajebista, i widzę się spędzającego tutaj wiele godzin. Uwielbiam spędzać czas eksperymentować gdyż jestem bardzo ciekawski, więc różne możliwości tej gry mnie wręcz urzekła Heart Bez problemu mogę porozmawiać o wszystkim i o niczym, chociaż jestem bardziej cichym osobnikiem, ale bez problemu można mnie coś zapytać czy zacząć konwersacje. No nic, mam wielką nadzieję, że uda mi się tutaj dołączyć i zaprzyjaźnić się z jakimiś graczami bo tak trochę smutno samemu  Shy . Wiedza i od starszego gracza napewno też się przyda Cool . Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :3 (trochę mi Polski zaczyna spadać na koniec języka, więc kontakt z Polakami i pomoc w ortografii czy czymśtam napewno się przyda  Angel ) Poprosiłbym odpowiedź pod postem lub w grze czy się dostałem czy nie, bo nie mam zamiaru szukać innej gildii. Wasza mnie zaciekawiła  Big Grin
Odpowiedz
Witam i zapraszam na nasz kanał TEamSpeak.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości